Tema: Lars Pirak litografi

224662

PIRAK, Lars (1932-2008): "Ällu Järre vuolen", signerad Lars Pirak, 118/320, färglitografi, 30x40 cm, rammått 52x61 cm

Fack 16

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (21 bud)
1131861
1131860
1 400
1131737
1 300
1128078
1131735

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.