Tema: Lars Pirak akvarell

224648

PIRAK, Lars (1932-2008): "Vid Björkliden", signerad Lars Pirak, akvarell, 29x39 cm, rammått 50x59 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (28 bud)
1132206
4 200
1132199
1132194
3 800
1132191
3 600
1132188
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.