Tema: Helmer Osslund porträtt

224629

OSSLUND, Helmer (1866-1938): Porträtt av sameflicka, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper, ca 39x31 cm

mindre pappers skada vid signaturen

Konst, Måleri

Kundcenter

Tema: Helmer Osslund porträtt

Budhistorik (13 bud)
1131586
5 800
1131585
5 000
1131584
4 200
1131583
1131581
3 600

Slutpris SEK:
5 800
569 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.