Tema: Lars Pirak litografi

224624

PIRAK, Lars (1932-2008): "Goabóa", signerad Lars Pirak, 296/320, färglitografi, 39x27 cm, rammått 51x41 cm

Fack 8

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (14 bud)
1132239
950
1132232
900
1132228
850
1132224
1130887
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.