Tema: Lars Pirak färglitografi

224611

PIRAK, Lars (1932-2008): "Rengärdet", signerad Lars Pirak, färglitografi, 39/325, 51,5x69 cm

Rum 11

Budhistorik (21 bud)
1131183
1131170
2 800
1131161
2 600
1131160
2 400
1131033

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.