Tema: Lars Pirak akvarell

224596

PIRAK, Lars (1932-2008): Renen infångas, signerad Lars Pirak, akvarell, 23x31 cm, rammått 45x50 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (25 bud)
1132262
4 400
1132259
4 200
1132246
1132257
1132246
3 800

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.