Tema: Lars Pirak akvarell

224595

PIRAK, Lars (1932-2008): "Tjuona vagge", signerad Lars Pirak, akvarell, 25x35 cm, rammått 45x55 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (17 bud)
1131430
2 600
1131265
2 400
1129481
1128792
1129480

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.