Tema: Lars Pirak akvarell

224593

PIRAK, Lars (1932-2008): "Renen och spåtrumman", signerad Lars Pirak, akvarell, 26x19 cm, rammått 46x38 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (21 bud)
1131335
1131228
2 800
1131221
2 600
1131226
2 600
1131221
2 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.