Tema: Lars Pirak litografi

224592

PIRAK, Lars (1932-2008): "Jarre vuolen", signerad Lars Pirak, 76/320, färglitografi, cm, 30x40 cm, rammått 55x65 cm

Smärre hanteringsveck

Fack 7

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (9 bud)
1131475
1 600
1131457
1131457
1 300
1128061
1131454

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.