Tema: Lars Pirak akvarell

224588

PIRAK, Lars (1932-2008): Fjällandskap med kåta, signerad Lars Pirak, akvarell, 28x37 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (16 bud)
1131240
2 600
1131238
2 400
1131237
1131236
1131235
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.