Tema: Lars Pirak akvarell

224584

PIRAK, Lars (1932-2008): "Ur samemytoligin", signerad Lars Pirak, akvarell, 29x39 cm, rammått 49x59 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (8 bud)
1131399
1131415
1131399
1 400
1131098
1 300
1128046

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.