Tema: Lars Pirak akvarell

224558

PIRAK, Lars (1932-2008): "Vid min kåta", signerad Lars Pirak, akvarell, 34x49 cm;
Motiv: Kåbtat Pakte i bakgrunden, Parkka sameläger, Jokkmokk

Konst, Måleri

Fack 10

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (26 bud)
1131217
5 200
1131210
5 000
1131208
4 800
1131195
4 600
1131159
4 400

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.