Tema: Lars Pirak litografi

224556

PIRAK, Lars (1932-2008): "Jåkkmåkken", signerad Lars Pirak, 209/320, färglitografi, 36x50 cm, rammått 54x73 cm

Fack 10

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (18 bud)
1132212
1 900
1132209
1 800
1132205
1 700
1132203
1 600
1132196

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.