Tema: Litografi signerad Pirak

224549

PIRAK, Lars (född 1932): "Jokkmokks marknad", signerad 251/360, litografi, 36x59 cm

Konst, Grafik, Etnografica

Rum 4

Budhistorik (35 bud)
1132149
2 400
1132156
2 400
1132149
1132151
1132149

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.