Tema: Litografi signerad Pirak

224548

PIRAK, Lars (född 1932): "Boazoit cåkket"", signerad 219/360, litografi, 33x53 cm

Fack 16

Budhistorik (15 bud)
1131965
1131833
1128087
1131832
1128087
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.