Tema: Litografi signerad Pirak

224547

PIRAK, Lars (född 1932): "Räinar", signerad 200/325, litografi, 42x61 cm

Konst, Grafik, Etnografica

Fack 10

Budhistorik (14 bud)
1131569
850
1131640
850
1131569
1131034
750
1131034
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.