Tema: Sameknivar och smörkniv

224546

SAMEKNIVAR, 2 st, den ena signerad YE, SMÖRKNIV, renhorn, knivarnas längd 19 resp 26,5 cm

Visst slitage

Etnografica, Vapen/Medaljer, Diverse

Monter 27

Tema: Sameknivar och smörkniv

Budhistorik (22 bud)
1131649
1 600
1131647
1131644
1 400
1131599
1 300
1131443

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.