Tema: Saltripa och miniatyrkniv

224543

SALTRIPA med SKED, renhorn, monogramsignerad Lars Pirak, längd 5,5 cm, MINIATYRKNIV, monogramsignerad, längd 8,5 cm

Tennlagning i botten

Etnografica, Diverse, Design

Monter 27

Budhistorik (31 bud)
1123768
1131665
3 800
1123768
3 600
1128069
3 400
1123768
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.