Tema: Lars Pirak oljemålning

224508

PIRAK, Lars (1932-2008): "Lapporten", signerad Lars Pirak, olja på duk, 24x33 cm

Konst, Måleri

Monter 27

Tema: Lars Pirak oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1132089
5 400
1132087
5 200
1132047
5 000
1132086
5 000
1132047
4 800

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.