Marc Chagall färglitografi

224507

CHAGALL, Marc (1887-1985): L´Ange, signerad Marc Chagall, 1960, färglitografi, 31,5x26 cm
LITTERATUR: Mourlot 288

Rum 4

Marc Chagall färglitografi
Budhistorik (17 bud)
1126521
10 000
1125757
8 400
1125442
8 200
1125054
8 000
1124273
7 800

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.