Tema: Pelle Engman träsnitt

224502

ENGMAN, Pelle (född 1948): "Rentierscheide/Rennäring", signerade och daterade 79, träsnitt, 21 st oramade + 2 st ramade, bladmått 47x37 cm

Kundcenter

Tema: Pelle Engman träsnitt

Budhistorik (1 bud)

1124164
2014-02-01 19:55:25

2014-02-06 kl 22:27
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.