Tage Hedqvist oljemålning

224172

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Morgon vid havet", signerad Tage Hedqvist, olja på duk, 72x91,5 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1126836
5 600
1126841
5 400
1126836
5 200
1126840
5 000
1126836
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.