Max Walter Svanberg blyerts

224165

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition, signerad och daterad Max Walters 35, blyerts, 22x28 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Max Walter Svanberg blyerts

Budhistorik (9 bud)
1116125
1127027
950
1116125
600
1125509
550
1116125
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.