Tage Hedqvist oljemålning

224164

HEDQVIST, Tage (född 1909): Strandbild, signerad och daterad -49, olja på duk, 42,5x62,5 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (33 bud)
1127587
7 200
1127585
7 000
1127583
6 800
1127582
6 600
1127580
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.