Linda Lysell oljemålning

224163

LYSELL, Linda (född 1947): Hjorten, signerad Linda Lysell, olja på duk, 45x54 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Linda Lysell oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1126509
1124900
1124340
750
1124339
700
1124338
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.