Axel Nilsson oljemålning

224162

NILSSON, Axel (1889-1981): "Stilleben i fönster", signerad Axel Nilsson, olja på duk, 45x55 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Axel Nilsson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1126741
2 400
1122616
1123730
1122616
1122614

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.