Takarmatur Fagerhults belysning

224066

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Fagerhults Belysning, vitlackerad, höjd ca 95, diameter ca 70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Smärre slitage och skador

Belysning, Taklampor

Rum 7

Budhistorik (1 bud)

1121680
2014-01-31 09:57:21

2014-02-03 kl 17:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.