Takarmatur Fagerhults belysning

224059

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Fagerhults belysning, vitlackerad, höjd ca 95, diameter ca 70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Smärre skador och sltage

Belysning, Taklampor

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

1121859
2014-01-31 12:53:23

2014-02-03 kl 15:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.