Takarmatur Contrast

224047

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Bucklor och slitage, delvis saknas fästen

Belysning, Taklampor

Rum 6

Takarmatur Contrast
Budhistorik (5 bud)
1125804
1120855
450
1117304
1117224
1116060

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.