Takarmatur Contrast

224034

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Smärre slitage och bucklor

Belysning, Taklampor

Rum 4

Takarmatur Contrast
Budhistorik (17 bud)
1126595
6 600
1126213
6 400
1126594
6 400
1126213
6 200
1126593
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.