Stolar Eames

223757

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 5

Stolar Eames

Budhistorik (7 bud)
1117087
4 800
1127528
4 600
1117087
4 400
1127526
4 200
1117087

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.