Stolar Eames

223756

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor i plast saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 5

Stolar Eames

Budhistorik (4 bud)

1117088
4 400
1126612
4 200
1117088
1116737
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.