Gunnar Norrman torrnål

223672

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): Låg strand, signerad och daterad G.Norrman 1961, torrnål, 6/10, bildyta 21x30 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Gunnar Norrman torrnål
Budhistorik (23 bud)
1130459
2 800
1131132
2 800
1130459
2 600
1131125
2 400
1130459

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.