Kinesiska vaser porslin med belysning

223668

GOLVVASER, 1 par, porslin, med belysning, Kina, 1900-tal, figural dekor, höjd 85 cm

Mynningslagningar

Orientaliskt, Porslin

Rum 3

Budhistorik (14 bud)
1139572
950
1140786
900
1139572
850
1140751
1139572
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.