Madeleine Pyk blandteknik

227051

PYK, Madeleine (född 1934): "På bordet", signerad och daterad M Pyk 1980, blandteknik, ca 25x31 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Madeleine Pyk blandteknik

Budhistorik (7 bud)
1122555
1122515
1122553
1122515
1121113

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.