Certina damarmbandsur

227047

DAMARMBANDSUR, Certina, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, totalvikt inkl. medföljande länkbit 24 g, modell nr: 0810 268, serie nr: 352857

Bruksslitage

Guld/Smycken, Klockor/Ur

Kundcenter

Certina damarmbandsur

Budhistorik (17 bud)
1116064
2 800
1116063
2 600
1116062
2 400
1113099
1113098
900

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.