Oidentifierad kontnär 1800-tal

227036

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kustby i månsken, otydligt signerad, olja på duk, 68x97 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (25 bud)
1122121
6 000
1122118
5 800
1122120
5 800
1122118
5 600
1122119
5 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.