Reinhold Kalnins oljemålning

227035

KALNINS, Reinholds (Lettland 1897-1968): "Arlids läge, signerad R Kalnins, olja på duk, 56x66 cm

Konst, Måleri

Reinhold Kalnins oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1111730
700
1118188
650
1111730
600
1118187
550
1111730

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.