Karel Appel träsnitt

227031

APPEL, Karel (1921-2006):The Circus Suite: Clown Visage Paysage, träsnitt och carborundum i färger, 1978, signerad och numrerad Appel 14/130, 76,5x57 cm

Rum 10

Karel Appel träsnitt
Budhistorik (8 bud)
1122330
1122328
3 800
1122239
3 600
1112025
3 400
1112018
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.