Shintaro Miyake krita och blyerts

227029

MIYAKE, Shintaro (född 1970 Japan):Suisu yoi place one time ha oide, signerad på baksidan Shintaro Miyake, krita och blyerts på papper, 54x39 cm
PROVENIENS: Tomio Koyama, Tokyo

Konst, Måleri

Fack 18

Budhistorik (29 bud)
1122747
2 400
1122764
1122747
1122760
1 900
1122747
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.