Kaffekannor koppar

227028

KAFFEKANNOR, 2 st, en på tre fötter, koppar, 1800-tal, höjd ca 23-35 cm

Bruksslitage, smärre bucklor, lagningar

Allmoge

Rum 3

Kaffekannor koppar

Budhistorik (10 bud)
1122283
750
1122164
700
1122164
650
1122014
600
1121539
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.