Bonad 1800-tal

227027

BONAD, 1800-tal, målad på papper uppklistrad på duk, 100x87 cm

Skador, fläckar

Konst, Allmoge

Rum 7

Bonad 1800-tal
Budhistorik (40 bud)
1122219
6 600
1122217
6 400
1122181
6 200
1122216
6 200
1122181
6 000

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.