César färglitografi

227025

CÉSAR (1921-1998): Compression de drapeaux Français, färglitografi, 1989, signerad och numrerad César 113/200, blindstämpel Edition GKM Malmö, 64x54 cm, bladstorlek 76x59 cm

Rum 8

César färglitografi
Budhistorik (3 bud)

1117332
900
1115088
850
1112809

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.