Roland Svensson färglitografi

227024

SVENSSON, Roland (1910-2003): Sovande människor, signerad Roland. S, 166/310, färglitografi, 29x43 cm

Gulnad

Fack 3

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1122274
500
1122179
450
1122273
1122179
1122122

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.