Oskar Bergman litografier

227023

BERGMAN, Oskar (1879-1963): (2) Björkbacke, Gårdsmotiv, färglitografier, signerade Oskar Bergman, 121/350 resp 121/350 31x43 cm

Rum 6

Oskar Bergman litografier

Budhistorik (10 bud)
1122670
700
1121837
650
1121837
600
1121508
550
1121479
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.