Spelbord rokoko

227020

SPELBORD, rokoko, 1700-tal, höjd 71, 83x83 cm

Låda saknas, skador och kompletteringar, slitage

Rum 4

Spelbord rokoko

Budhistorik (6 bud)
1121927
550
1121929
500
1121927
450
1121924
1121285

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.