Naemi Eriksson oljemålning

227018

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): "Exotisk växt", signerad och daterad 92, olja på duk, 60x50 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1121546
750
1122066
750
1121546
700
1121667
650
1121546
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.