Kåsor silver

227017

KÅSOR, 1 par, sterlingsilver, Mexiko, godronnerad, delvis förgylld, total vikt 470 g

Smärre slitage

Silver

Monter 8

Kåsor silver

Budhistorik (18 bud)
1121866
1119007
2 800
1121865
2 800
1119007
2 600
1121864
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.