Fågelbur

227015

FÅGELBUR, 1900-tal, vitmålad, Indien, höjd 63 cm

Skador

Diverse

Rum 11

Fågelbur

Budhistorik (5 bud)
1122285
550
1121073
500
1121073
1121542
1121073

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.