Möbel för handarbete

227014

HANDARBETESMÖBEL, 1800-talets senare del, svarvade ben, stoppad överdel, höjd 75 cm

Skadat ben, slitage

Rum 4

Möbel för handarbete

Budhistorik (1 bud)

1122346
2014-01-31 18:19:35

2014-01-31 kl 22:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.